HİZMETLER

– TADİLAT & DEKORASYON
– ANAHTAR TESLİM EV TADİLATI
– MUTFAK TADİLATI
– BANYO TADİLATI
– BOYA & DEKORASYON
– ÇATI TADİLATI
– ELETRİK &TESİSAT İŞLERİ
– MOBİLYA & MARANGOZ İŞLERİ
– PVC & ALÜMİNYUM DOĞRAMA
– SERAMİK & LAMİNANT
– YALITIM & İZOLASYON
– ÇEVRE & BAHÇE DÜZENLEME
– DİĞER HİZMETLERİMİZ

İnsanların hayat kalitesi ve yaşam standardı, tercih ettiği mekânlar ile birlikte kendini göstermektedir. Eğer gösterişli aynı zamanda kullanışlı bir mekân beklentisi içerisinde iseniz buradaki yaşam mekânlarının gözden geçirilmesi gerçekten çok önemli olacaktır. Evinizi baştan sona yeniden yaratmak için hazır bekleyen uzmanların, gerçekten buradaki yaratım çalışmaları çok önemlidir.

Tasarım ve beceri konusundaki kabiliyet ile birlikte anahtar teslim ev tadilatı konusunda kullanılan nitelikli malzemeler çok büyük önem taşımaktadır. Hem doğru tercihler hem de doğru planlama ile birlikte, burada kusursuz sayılacak bir çalışmanın sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Yapacağınız başarılı çalışma ile birlikte görüntü olarak elbette ki iyi bir sonuç ortaya koymanız mümkün olacaktır. Bununla beraber evinizin manevi olduğu kadar maddi değerini de en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Tasarım Planlaması
Tadilat ve dekorasyon konusunda tasarım planlaması çok önemlidir. Uzmanların yapmış olduğu planlama müşteriler ile paylaşılır. Evin ölçüsü ve durumu bilindiği için, planlamanın düzenli bir şekilde resimleri ortaya çıkarılır. Müşterilerle paylaşılan bu resimler, evin tahmin edilen halini göstermektedir. Kusursuz ve doğru planlama ile birlikte çalışan uzmanların tamamı işine bağlıdır ve sonuçlar gerçekten müşteriler için memnuniyet verici olarak kendini göstermektedir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Aşamaları
● Keşif randevusu alındıktan sonra, yerinde müşteri ile birlikte, müşterinin istekleri not alınır. Bu isteklerin teknik olarak uygulanabilirliği değerlendirilir. Röleve ölçüsü alınır. Sunum için müşteriye randevu verilir. Tasarım ve projelendirme yapılır, İşçilik ve malzeme fiyat teklifi hazırlanır.
● Ofisde sunum yapılarak yapılacak uygulama ve teklif anlatılır. Müşterinin kabul etmesi durumunda sözleşme yapılır ve iş başlama tarihi belirlenir.
● Gerekli koruma önlemleri alınarak iş başlanır. Öncelikle kullanılmayacak malzemeler sökülür, gerekli ise seramikler kırılır, su ve tesisat hatları hazırlanır Su ve elektrik tesisatı yenilenir. Sıva ve şap işleri yapılır. Seramik işçilikleri tamamlanır. Kartonpiyer, alçıpan, alçı sıva, saten alçı ve boya işleri sırası ile yapılır. Mutfak ve banyo dolabı montajı, duş teknesi ve duşakabin montajı, vitrifiye ve armatür montajları yapılır. Kapı ve parke montajları yapılır. Temizlik yapılarak iş teslim edilir.
● Yapılacak bu çalışmaların iş programı sözleşme yapılırken hazırlanır, bir nüshası da müşteriye verilir.

Gördüğünüz gibi buradaki dengeli aşamalar planlı çalışmanın önemli bir karşılığını göstermektedir. Tadilat ve çözüm noktasında müşteri memnuniyetini sağlamak elbette ki bilinçli bir firmanın esas görevleri arasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla gerçekleşen anahtar teslim ev tadilatı özellikle ihtiyaç duyan insanların yaşam mekânlarında çok daha gösterişli ve yaşanır hale getirmektedir.

ANAHTAR TESLİM EV YENİLEME AVANTAJLARI

● Evinizi ve yazlığınızı zahmetsizce uğraşmadan ve güvenli şekilde yenileyebilirsiniz.
● Dilerseniz tadilata başlamadan önce ücretsiz keşif ile siz müşterilerimize garanti ve güvenilir işçilik için fiyat teklifi vermekteyiz.
● Projelerinizi sözleşme ile müşterilerimize güven sağlamaktayız.
● Malzeme ve işçilikte garanti vermekteyiz.

● Mutfak kuşkusuz evimizin en önemli ve üstüne düştüğümüz alanlarından biridir. Firmamız komple mutfak tadilat dekorasyon taleplerinizi ekiplerimiz tarafından kaliteli işçilik ve kısa sürede teslim etmektedir.
● Mutfak dolapları, seramik, fayans ve bataryadan aydınlatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınız tesisat ve dekorasyon tek proje içinde barındırılıp sizi zahmetten ve fazla vakitten kurtarmaktayız
● Proje tasarlanırken uzman ekiplerimiz sizin öncelik ve isteklerinizi dinlenerek hayallinizdeki evi tadilat dekorasyonunu gerçekleştirmektedir.
Mutfak Tadilat Süreci;
● Talebiniz üzere uzman ekiplerimiz mutfak tadilatı için ücretsiz keşife gelir.
● Mutfağınız için renk model tasarım tercihleri karar verilir. 
● Onay sürecinden sonra proje belirtilen sürede tadilat uzman ekiplerimiz tarafından tamamlanır teslim edilir.

Banyonuza ve ailenizin ihtiyaçlarına en uygun proje ekibimiz tarafından keşif sırasında karar verilir.

Banyo dolabından vitrifiyeye, duş kabininde seramiğe kadar ihtiyacınız olan her şey tek bir noktadan sağlanır. Tesisattan dekorasyona her ayrıntı tek bir ekibin kontrolünde olur.Proje tasarlanırken banyonuzda bir arıza olup olmadığı tespit edilir. Yaşam tarzınıza, bütçenize ve önceliklerinize uygun olarak tasarlanan proje hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar.

Örneğin havlu, deterjan ve kozmetik ürünlerini banyonuzda saklamak istiyorsanız geniş bir banyo dolayı, evde spa keyfi yapmak istiyorsanız son teknoloji bir kompakt kabin projeye dahil edilir.

● Tadilat talebinizle birlikte uzman ekibimiz banyonuzda keşif yapar.
● Banyonuz için hazırlanan proje ile birlikte size bütçe sunulur.
● Proje onayının ardından tadilat uzman ekiplerimiz ile birlikte ürünler seçilir.
● Proje belirtilen sürede tamamlanır ve teslim edilir.

Parke, seramik, halı gibi evinizin havasını baştan aşağı değiştiren yenilikler aynı zamanda bir o kadar da yorucudur. Anahtar teslim dekorasyon ev yenileme hizmetleri ise sizi hiç yormadan göz açıp kapayıncaya kadar dilediğiniz yenilikleri uzman tadilat ustalarımız gerçekleştirir.

Evinizin varolan dekoruna uzman ekiplerimiz en uyumlu malzeme ve ürünleri kullanarak tadilat dekorasyonu en uygun tadilat bütçesine göre uyarlamaktadır.

● Talebiniz ile birlikte uzman ekimiz evinize keşif yapar.
● Proje onayının ardından uzman tadilat ekibimiz ile birlikte ürünler seçilir.
● Proje belirtilen sürede ekibimiz tarafından tamamlanır ve teslim edilir.

Binanızın su ve nem yalıtımını sağlar. Yapınızı korozyon ve çürümeye karşı koruyarak binanın ömrünü uzatır içerideki ısıyı tutar ve dıştan gelen soğuk havayı kötü hava koşullarına karşı korur.Isı yalıtımı oluşturarak, yakıt ve enerji tüketimini %50 tasarruf sağlar. Enerji tasarrufu sağlayarak çevreye ve ekonomiyi korur.

● Uzman kadrosunuz ile binanıza keşif yapar ve ihtiyaç duyulan en uygun projeyi size kaliteli mantolama ürün ve kaliteli işçilik ile sunar
● Proje onayından sonra, iki yıl tadilat garantisi ile alanında gerekli eksiklik ve sorunlarınızı düzeltmektedir.
● Bütçenize uygun ve kaliteli işçilik sunan firmamız hem dış cephenizi güzelleştir. Hem de ısıya karşı yakıt tasarrufu sunar.

Doğalgaz projesinin çizilmesi, evinize en uygun ürünlerin seçilmesi, yetkili kurumdan proje onayının alınması gibi pek çok farklı süreç tek bir ekibin kontrolünde olur; dolayısıyla yüksek kalitede, sorunsuz bir hizmet alırsınız.

İşçilik ve montaj 2 yıl boyunca firmamız tadilat garantisi altındadır.

Doğalgaz konusunda uzman ekibimiz, evinizin en verimli şekilde ısınmasını sağlayacak ideal projeyi çizer. Isıtma/doğalgaz ürünlerinden hangisinin sizin için en doğru seçim olduğunu öğrenmek isterseniz keşif yaptırabilirsiniz. Keşfe gelen uzmanlarımız evinize en uygun ürünün gerekli tesisatın ve uygun yerin belirlenmesi konusunda evinizin büyüklüğüne ve diğer özelliklerine bakarak size özel çözümler sunacaklardır.

● Sizin için özel olarak hazırlanan doğalgaz projesi, yetkili kurum tarafından onaylanmış sertifikalı uzman kadromuz tarafından çizilir.
● Uzman kadromuzla gerçekleştirilen keşif hizmetinin ardından, sizin için en uygun ürün belirlenir.
● Evinizde doğalgaz dönüşüm projesi kapsamında yapılacak tüm değişimler ve tesisat tasarımları projelendirilecek yetkili kurum tarafından onaylanır.

Herkes yeşil alanlarda kendisini daha iyi hisseder peyzajı güzel yapılmış bir ortamda sağlık, insan psikolojisi ve beden sağlımız üzerinde önemli etkileri vardır. Güzel tasarlanmış bir bahçe herkes için paha biçilemez bir nimettir. Günün yorgunluğunu bahçenizde keyif yaparak rahatlıkla ata bilirsiniz.

Bahçe düzenleme işlerini herkes kendince yapa bilir ama ne kadar kalıcı olacağı şaibelidir. İyi dizayn edilmiş bir bahçe tasarlamak için bitkileri tanımak gerekir. Hangi bitki nere de daha sağlıklı yetişir alanlarına göre çim çeşitleri bunları iyi bilmek gerekir ki yaptığımız çalışmanın tekrarı olmasın ve kalıcı olalım bahçemizde neler yapa biliriz?

1. Yürüme Yolları: Bahçelerimizdeki yeşil alanlar kadar da önemi büyük olan sert zemin yürüme yolları taşlarının dekoratif modellerinden tercih ede bilirsiniz. Kayrak taşları, kilitli parke taşları karo taşları, andezit taşları, renkli desenli çakıl taşları ve daha birçok çeşit ürünlerden birisini tercih ede bilirsiniz.
2. Çim Ekimi: Bir bahçenin olmazsa olmazı ve herkesin en çok üzerinde durduğu peyzaj çim ekimidir. Bulunduğu ortam da insana ayrı bir ferahlık kattığı kadar insanlığa faydası da oldukça fazladır. Çim ekimi işlerinizi ve diğer işlerinizde bahçeniz sürekli aynı kalitede kalması için profesyonel kişilerle çalışmak ta çok fayda vardır.
3. Duvar kaplama taşları: Duvarlar mülklerimizi dış faktörlerden korur ama güzel bir bahçemiz olsun istiyorsak duvar kaplamaları da çok önemlidir. Son yıllarda hızla yaygınlaşan kendiliğinden desenli bahçe duvarlarını tercih edebilirsiniz. Ya da duvar kaplamaları için andezit taşı, cephe kaplama taşları, kayrak taşları tercih edile bilir.
4. Bahçe Havuzu: Bahçemizin metrajı uygun ise harika bir yüzme havuzu bahçemizin güzelliğine güzellik katacaktır. Aynı zaman da mülklerimizin değerine değer kata bilirsiniz. Yüzme havuzu yapacak kadar alanımız yok ise küçük bir süs havuzu bahçenizi fazlası ile güzelleştire bilirsiniz.
5. Bahçe sulama sistemleri: Hortumla sulama sistemlerine artık son diyoruz siz evde olmasanız bile bu sistem sayesinde bahçeniz düzenli ve profesyonel olarak sulandığı gibi zaman ve sudan da tasarruf ederek bahçemizin daha düzenli sulanmasını sağlaya biliriz.
6. Bahçe süsleme: Çim üzerinde birkaç ufak süsleme ile bahçenize ayrı bir hava kata bilirsiniz. Çim üzerine ahşap ve beton ürünlerle istediğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bahçemizin kenarlarına beton çiçeklik saksılarında istediğiniz bitkiden yetiştire bilirsiniz.
7. Barbekü: Bir bahçenin olmazsa olmazları arasındadır. Yazları baharları güzel dizayn ettiğimiz bahçemizin en güzel keyfini barbekü de çıkarta biliriz. Barbekü hazır modelleri de vardır. İsterseniz kendi keyfinizce de kaplamalarını yapa bilirsiniz.
8. Bahçe organik bitki ekimi: Bahçemizin küçük bir bölümünde kendi sebzelerinizi yetiştirmek işin en zevkli kısmıdır. Bu alanda organik domates, biber, salatalık, ve diğer ürünlerden yetiştirmek çok kalay ve zevklidir. Mutlu çevre düzenleme olarak Ankara da yıllardır faaliyet gösteren firmamız bütün bahçe düzenleme peyzaj işleriniz için hizmetinizde.

Başlıca şiddetli rüzgarların etkisi, şiddetli yağan yağmurların ve fırtınaların taşıdığı ile toz ve istenmeyen maddeler çatı arasına girmekte veya kiremitler arasından olası su sızmaları söz konusu olmaktadır. Bitümlü diye tabir edilen çatı su yalıtım malzemeleri örtüleri seçerken göz önünde bulundurulacak bir çok kriter vardır. Bunlar içerisinde ilk olarak yapının bulunduğu iklimin özellikleri ve yapının özellikleri akla gelmektedir. Bitümlü su yalıtım örtüsü seçerken mutlaka TSE belgesi, Kalite belgesi bulunan seçme ürünler tercih etmek gerekir.

Kaliteli malzemenin tercih edilmemiş olması, yapılan su yalıtımı uygulamasının sağlıksız olmasına sebep olurken, diğer yandan kullanıcıya çatı aktarma ücretleri çıkararak ilave masraflar getirmektedir.

Ayrıca Çatı Uygulamaları yapılırken olası çatı izolasyon problemini en aza indirgemek çatı altına su sızmasını önlenmesi için kiremit altına bitümlü su yalıtım örtülerinin serilmesi oldukça faydalı olur.

Ayrıca çatı malzemeleri ve çatı iskeletinin uzun ömürlü olmasını sağlayarak etkili bir çözüm getirir.
Çatı sistemi malzemeleri çatı sistemleri bileşenlerinin önemli kısmını çatı kaplama malzemeleri oluşturmaktadır. Çatı izolasyon malzemelerinin ise üç ana işlevi bulunmaktadır. Kaplayarak kapsama , Koruma ve su geçirmeme. Yani kullanılacak malzeme çatıyı kaplar, örtü altında kullanılan su yalıtımı, ısı yalıtımı gibi katmanları korur ve yağışlarda çatı örtüsü altına su girmesini engeller.

Ancak bu üç önemli özellik çatının fonksiyonel bir şekilde tüm işlevlerini yerine getirmesini sağlaması konusunda yeterli olmamaktadır. Çünkü çatılarda çeşitli baca duvar dipleri, çatıya çıkış noktaları, anten boruları, mail dereler gibi detaylar bulunmaktadır. Aynı zamanda çatı örtüsü altında yaratılacak havalandırma birçok açıdan çatıların ömrünü uzatmakta ve sağlıklı bir çatı altı ortamı yaratmaktadır. uzun süre çatı aktarma yapılmadan kullanım ömrünü uzatmaktadır. Doğru çatı, tüm bu noktaları bir sistem garantisi içinde birbirine uyumlu bileşenlerle çözen ve havalandırmayı destekleyen modüler bir çatı sistemidir. Aynı zamanda bu sistemin konularında uzman sertifikalı kişilerce uygulanması, performansın garanti altına alınması için son derece önemlidir.

Başlıca şiddetli rüzgarların etkisi, şiddetli yağan yağmurların ve fırtınaların taşıdığı ile toz ve istenmeyen maddeler çatı arasına girmekte veya kiremitler arasından olası su sızmaları söz konusu olmaktadır. Bitümlü dieye tabir edilen çatı su yalıtım malzemeleri örtüleri seçerken göz önünde bulundurulacak bir çok kriter vardır. Bunlar içerisinde ilk olarak yapının bulunduğu iklimin özellikleri ve yapının özellikleri akla gelmektedir. Bitümlü su yalıtım örtüsü seçerken mutlaka TSE belgesi, Kalite belgesi bulunan seçme ürünler tercih etmek gerekir.

Kaliteli malzemenin tercih edilmemiş olması, yapılan su yalıtımı uygulamasının sağlıksız olmasına sebep olurken, diğer yandan kullanıcıya çatı aktarma ücretleri çıkararak ilave masraflar getirmektedir.

Ayrıca Çatı Uygulamaları yapılırken olası çatı izolasyon problemini en aza indirgemek çatı altına su sızmasını önlenmesi için kiremit altına bitümlü su yalıtım örtülerinin serilmesi oldukça faydalı olur. Ayrıca çatı malzemeleri ve çatı iskeletinin uzun ömürlü olmasını sağlayarak etkili bir çözüm getirir.

Çatı sistemi malzemeleri çatı sistemleri bileşenlerinin önemli kısmını çatı kaplama malzemeleri oluşturmaktadır. Çatı izolasyon malzemelerinin ise üç ana işlevi bulunmaktadır. Kaplayarak kapsama, Koruma ve su geçirmeme. Yani kullanılacak malzeme çatıyı kaplar, örtü altında kullanılan su yalıtımı, ısı yalıtımı gibi katmanları korur ve yağışlarda çatı örtüsü altına su girmesini engeller. Ancak bu üç önemli özellik çatının fonksiyonel bir şekilde tüm işlevlerini yerine getirmesini sağlaması konusunda yeterli olmamaktadır. Çünkü çatılarda çeşitli baca duvar dipleri, çatıya çıkış noktaları, anten boruları, mail dereler gibi detaylar bulunmaktadır. Aynı zamanda çatı örtüsü altında yaratılacak havalandırma birçok açıdan çatıların ömrünü uzatmakta ve sağlıklı bir çatı altı ortamı yaratmaktadır. uzun süre çatı aktarma yapılmadan kullanım ömrünü uzatmaktadır. Doğru çatı, tüm bu noktaları bir sistem garantisi içinde birbirine uyumlu bileşenlerle çözen ve havalandırmayı destekleyen modüler bir çatı sistemidir. Aynı zamanda bu sistemin konularında uzman sertifikalı kişilerce uygulanması, performansın garanti altına alınması için son derece önemlidir.

Yalıtım, herhangi bir yalıtım malzemesi kullanılarak, ortamdan dışarı olan enerji akışının indirgenmesidir. Yalıtım malzemelerinin (yalıtkan) çeşitli tipleri vardır:
-Isı akışını indirgemek için, ısıl (termal) yalıtkanlar,
-Elektrik akışını önlemek için, elektrik yalıtkanlar,
-Ses dalgalarını indirgemek için, akustik yalıtkanlar,

Yalıtım İhtiyacının Nedenleri:
Çoğu ülkede, ısıtma ve soğutma işi için oldukça büyük miktarda enerji yani para harcanmaktadır. Evler ve binalar verimli ve doğru bir şekilde yalıtıldığında:

-Enerji verimi artacak ve parasal olarak tasarruf sağlanacaktır.
-Yalıtımın korunması için, ekstra bir güç ve maliyete gerek yoktur, kalıcıdır ve genelde bakım gerektirmez.
-Konforu arttırır. Bina boyunca, sıcaklık dağılımı daha homojen olur.
-Yalıtım, dışardan gelen gürültüyü emdiği için, ses yalıtımı da sağlar.
-Genel bir kazanç olarak da, yalıtım sayesinde ısınma amacı ile yakılan yakıttan çevreye zararlı olan atık gaz geçişi azalmış olur.
Eğer bina kötü yalıtılmış ve kötü havalandırılıyorsa şu işaretler görülür:
-Kış aylarında, taban altı ve tavan aralarında çiğlenme ve donmuş yüzeyler oluşur.
-Yaz aylarında, tavan arası son derece sıcak ve bunaltıcı olur.

Yalıtımın mutlaka tüm bina ihtiyacı gözönünde bulundurularak yapılması gereklidir. Sadece yaşam mekanlarının -yalıtımı, tavan ve taban yalıtımı olmadan doğru yalıtım şekli değildir. Bina ısısının sürekliliğini koruyabilmek için mutlaka ısı kaybı olan tüm alanların saptanması ve yalıtımda göz önünde bulundurulması gereklidir.

Mantolama ve Dış Cephe Kaplama İşleri
Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır. Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir.
Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Teknik olarak ise ısı köprüsü oluşturmadan gerekli ısı iletim katsayısına ulaşmak için bina dış yüzeyine yapılan ısı izolasyonudur.

Bina dış yüzeyindeki her türlü kiriş, kolon, hatıl vb.. betonarme yapı elemanlarını tamamen yalıtarak ısı köprülerinin oluşmasını engeller.
Binayı dışarıdan bir manto gibi sararak ana malzemede sıcaklık farkları sebebi ile oluşabilecek çatlakları ve hasarları önler. Dış duvarlarda oluşan yaz kış sıcaklık farkları 5 oC kadar çıkabilmektedir.
Bina dış duvarları dış ortamın tüm etkilerinden korunur.
Yoğuşma riski en aza indirilir.
Hem ısı hem de su yalıtımı sağlar
Tekniğe uygun yapılmış bir mantolama uygulaması %50 ye varan ısı tasarrufu sağlar.
Mantolama yapılmış binalarda ısı dengeli bir şekilde dağıldığı için yoğuşma ve hava akımı olmaz, bu sayede konforlu bir yaşam alanı elde edilmiş olur.
Yakıt tüketimini azalttığı için çevrenin korunmasına katkı sağlar.
Binanın dış duvarlarında beton içindeki donatıları korozyona karşı koruyarak bina ömrünü uzatır.

MANTOLAMA NERELERE YAPILIR
Binaların dış duvarlarına, çatılarına, toprak temaslı mahallere, katları ayıran döşemelere, depo garaj gibi ısıtılmayan bölümlere bakan kısımlara ve soğuk hava depolarına mantolama uygulaması yapılabilir.

MANTOLAMA NE KADAR SÜREDE YAPILIR
Mantolama uygulaması orta büyüklükteki bir bina için ortalama 1-4 hafta arasında sürmektedir. Hava koşulları, binanın büyüklüğü, uygulamada çalışacak personel sayısı bu süreyi olumlu ya da olumsuz etkileyebilmektedir.

MANTOLAMA SİSTEMLERİ NASIL KORUNUR
Eski binalarda mantolama tatbikatları öncesinde klimaların, antenlerin, tabelaların, çamaşır demirlerinin tümünün sökülmesi gerekmektedir. Sistemin ana prensibi hiçbir aralık kalmadan cephenin tamamının ısı yalıtım levhaları ile kapanması olduğu için söz konusu unsurların mantolama sonrası cepheye monte edilmemesi çok daha sağlıklı bir karar olacaktır. Yine eski binalarda daire doğramalarının değiştirilmesi düşünülüyorsa mantolama öncesi bu değişikliğinde yapılması da sistemin zarar görmemesi adına önemli katkı sağlayacaktır. Bazı binalarda zemin katlar araç otoparkına cephelidir. Bu tip durumlarda cephe duvarının önüne çiçeklik, çit veya araçlar için lastik bar demirlerinin konması istenmeyen kaza risklerini ortadan kaldıracaktır. Bina yönetimlerinin mantolama sonrası kat malikleriyle beraber ortak karar alarak ilerleyen dönemlerde de dış cephe ısı yalıtım sistemlerine özel yönetim tedbirleri alınması herkesin ortak çıkarına olacaktır. Tüm bu tedbirlere rağmen onarım isteyen bir durum söz konusu olduğunda binanızın uygulamalarını yapan firmayla görüşüp yardım talep etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Yapınızın ömrü ve sizin yaşam alanınızın sağlığı açısından günümüz yapı sektörünün en geçerli çözümü olan dış mantolamanın avantajlarından sonuna kadar faydalanmanız yine sizin elinizdedir.

Evinizin tadilatını yaptırmak ya da işyerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Ev tadilatı işlerine ayıracak vaktim yok, her işi yapacak en iyi ustayı arayıp bulacak zamanım yok mu diyorsunuz…Ustalara isteklerinizi anlatmak ve yaptırmakta sıkıntılar mı yaşıyorsunuz, en önemlisi tadilat sırasında çıkabilecek herhangi bir sorunda arayabilecek bir sorumlu mu istiyorsunuz? Biz, evlerinizi ve işyerlerinizi yenilerken tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir “Anahtar Teslim Çözümler” sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz. Unutmayın “Tadilat veya yapım işlerinin bittiği an, sizlerin yapılan işten memnun olduğunuz andır!” 

Tepeden tırnağa olarak kabul ettiğimiz deyim ve terimlerden biri A`dan Z`ye olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle inşaat çalışmalarında tüm işlerin yerli yerinde yapılması adına bu benzetmeyi kullanmak çok iyi bir sonuç vermektedir. İnşaat tadilat ve inşaat dekorasyon çalışmalarının en iyi sonuçlarını burada görebilirsiniz. Görkemli mekânlar, gösterişli ortamlar ve daha rahat yaşamanıza katkı sağlayacak yerler burada tasarlanıyor ve hayata geçiriliyor.

A dan Z ye inşaat tadilat dekorasyon gerçekten insanların üzerinde durması gereken muazzam bir çalışma. Bu gibi önemli bir konuda bilinçli firmanın profesyonel bir şekilde yapmış olduğu çalışmalarda çok iyi bir şekilde görmek gerekmektedir. Her türlü inşaat çalışmasını uzman desteği ile gerçekleştiren firmamız, sizin için güvenilir yaşam mekânları üretmeye devam etmektedir. Aynı zamanda eskimiş mekânların yeni ve sağlıklı hale gelmesi konusunda uzmanlarımız gerçekten A dan Z ye inşaat dekorasyon görev üstlenmiştir. Desteklenmesi gereken binaların dayanıklı hale gelmesi, yine bu çalışmalarla mümkün olmaktadır.

Görüntü bakımından yine tadilat dekorasyon ve avantajlı çözümleri, uzmanların katılımı ile birlikte mükemmel sonuç oluşturmaktadır. A dan Z ye inşaat tadilat konusunda profesyonel firmamız, yıllardan beri insanlara güven vermiştir. İrtibat halinde olduğunuzda bu avantajlı hizmetlerden hemen yararlanabilirsiniz. Ne yaptığını bilen ve çalışmaları ile birlikte bunu gösteren şirketimiz, güvenilir hizmet noktasında size yardımcı olacaktır. Görkemli gösterişli ve güvenli mekânların bu tip çalışmalarla birlikte ortaya çıkması şimdi daha kolay hale gelmiştir.

Her işi kendi erbabına bırakmak çok önemli. Hızlı ve güvenilir çalışmalarla birlikte işini çok iyi bir şekilde yapan uzman firmaların inşaat çalışmaları, insanlar için en iyi sonucu vermektedir. Baştan aşağı belli bir plan ve program ile birlikte bu işler kusursuz bir plan üzerinde yürümelidir. Temelden çatıya inşaat işleri bilinçli firmamızın desteği ve avantajlı çözümlerle birlikte size çok büyük katkı yapacaktır. Kullanmak istediğiniz mekânlar ve elde ettiğiniz çözümler, gerçekten burada esas sektörün desteği ile birlikte çok iyi çözümler yaratmaktadır.
Temel üzerinde yükselen ev yapılanması dayanıklı, kullanışlı ve avantajlı olmalıdır. Aynı zamanda her kaç katlı olursa olsun, inşaat üzerindeki çatı çalışmaları adeta bunu tamamlayan bir unsur gibidir. Kaliteli malzemeler kaliteli teknoloji ve muazzam bir plan üzerinde, temelden çatıya inşaat işleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Bundan sonra ikamet edeceğiniz mekânın, güvenilir ve sağlıklı olması sizin tercihlerinize bağlı. Son derece kaliteli malzeme ve usta işçilik ile birlikte, firmamız bu konuda sizin için mükemmel hizmetler hazırlamıştır.
Depreme dayanıklı, sağlıklı ve planlaması uygun yapılanma ile birlikte, ailenizle huzurlu bir ortam bulmak mümkün olmaktadır. Temelden çatıya inşaat çalışmaları, buradaki uzman firmanın yeteneklerini gösterimi açısından büyük öneme sahiptir. Sizin için ortaya koyduğumuz bu hizmetler, beceri kabiliyeti yüksek performans konusunda çok iyi çözüm yaratmaktadır. Etkileyici ve görsel olarak mükemmel özelliğe sahip mekânlar, aynı zamanda dayanıklı yapısıyla dikkat çekmektedir.
Bayraklı, Bornova, Karşıyaka, Aliağa, Balçova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Torbalı ve Urla ilçelerinde tadilat ve tamirat işlerinizi anahtar teslim olarak yapmaktayız.

İşyeri Tadilatı

Hangi sektörde çalışırsanız çalışın müşteriler üzerinde iyi bir intiba bırakmanız çok önemlidir. Yatırımları ile birlikte insanları etkileyen pek çok firmanın, öncelikli olarak kendi görünüşü burada büyük önem taşımaktadır. İşte bu yüzden işyeri tadilatı dekorasyonu burada alınmış güvenilir çözümlerden biridir. Firma olarak özellikle çalışma ortamlarını çok daha modern bir hale getiriyoruz. Birbirinden farklı dekorasyon fikirleri ile birlikte, gerçekten görkemli tasarımlar yaratmak bizim görevimiz. Yeni ve gelişmiş inşaat teknoloji kullanımı konusunda her geçen gün kendimizi daha ileri seviyelere taşımaya devam ediyoruz.
Firmanızın itibarı, reklamı ve piyasadaki yeri bizim çalışmalarımızla birlikte çok daha iyi bir sonuca ulaşacaktır. Müşteri memnuniyeti ile insanların ilgisini çekme konusunda iş yeri tadilatı her zaman önemlidir. Bu gibi konuda yaptığımız harcamalara kesinlikle masraf olarak görmeyin. Piyasadaki yeriniz, gelişiminiz ve potansiyeliniz gerçekten bu sektörde çok daha iyi bir noktayı işaret etmelidir. Çok sağlam ve güvenilir yapı tekniği konusunda sürekli gelişim halindeyiz. Huzurlu, sağlıklı hatta ışıltılı mekânlar yaratma konusunda firmamızın çok özel bir yere sahip olduğunu söylememiz gerekir.
Burada yapılan işyeri dekorasyonu inanın herkes üzerinde önemli bir intiba görüntüsünün sonucunu ortaya koyuyor. Tanıtım, reklam ve temizlik açısından ortaya konmuş bu mükemmel çözümler, firmanızın daha iyi tanınmasına ve daha iyi iş yapmasına yardımcı olacaktır. Duvar süslemeleri, tavanlar ve tasarım konusundaki muazzam çalışmalar, gerçekten çalışma ortamınız için mükemmel çözüm yaratmaktadır.

Çatı Tadilatı

Yapılarda çatı akması ya da zamana dayalı hasar oluşumları için tadilat gerekir. Türkiye, iklim koşulları bakımından kış aylarında soğuk ve ayaz görülür. Yaz aylarında ise nem ve sıcaklık oranı artışı ile izolasyon ihtiyacı artar. Çatı tadilatı yalnızca çatı örtüsünden ibaret değildir. Çatı izolasyonu ile kış aylarında sıcak bir atmosfer oluşturmak ve yaz aylarının daha serin geçmesini sağlayabilirsiniz.
Çatı tadilatında izolasyon ihtiyaçları günün koşullarına göre belirlenir. İzolasyon ile ısı kaybını önleyerek yakıt masraflarını büyük oranda azaltabilirsiniz. Hem çevreci yaklaşım hem de akılcı çözümlerle evinizi onarırken yapısal ihtiyaçları belirleyin ve izolasyon işleri için bir uzman ya da usta yardımı ile planlayın.

Banyo Tadilatı Dekorasyonu

Evin en fazla kullanılan ortak alanları arasında banyolar yer alır. Sık kullanılmasının dezavantajları da var diyebiliriz. Sık sık yoğun kimyasallara maruz kalması, su ile temasın yoğun olmasından kaynaklanan nem, rutubet oluşumu; banyoların belirli aralıklar ile yenilenmesini, tadilat görmesini, kaçınılmaz kılmaktadır.
Ev içerisinde tadilat yaptırmak oldukça stresli ve yorucu olabilir. Ancak uzman ekiplerimiz ile çalışmak stres yerine keyif verir. Her aşamada sizleri bilgilendiren, ne istediğinizi önemseyen ve istekleriniz doğrultusunda banyonuzu güzelleştiren uzman ekiplerimiz ile firmamız maliyet açısından da avantaj sağlamaktadır.
Öncelikle planlı, düzgün ve her ayrıntıyı düşünerek işe başlanmalıdır.
Doğru planlama ve doğru sıralama:
Banyoda nelerin değişeceği, nelerin eklenip nelerin çıkarılacağı tespit edilmelidir. İlk olarak bunların belirlenmesi, maliyetin hesaplanması için gereklidir. Böylece bütçeyi aşmadan, planlı bir biçimde yenileme yapabilirsiniz.
Malzemelerin doğru seçimi: Zemin için, duvarlar için ne tür malzeme gerekir? Yapıştırıcılar, zemin etüdü gereçleri, yalıtım, su geçirgenliği vb. malzemelerin kalitesi araştırılarak temin edilmelidir. Aynı zamanda maliyet de ortaya çıkacaktır.
Su eğiminin hesaplanması: Banyo içerisinde suyun akış eğimi oldukça önemlidir. Duş esnasında ya da duş sonrasında, zeminin su giderine doğru akması gerekir. Aksi halde banyoda biriken su, gölet şeklini alabilir.
Banyo mobilyaları değişimi: Banyo mobilyaları (var ise dolap, çekmece vb.) değişecek mi, boyanacak mı, tamamen değişecek mi? Bu tip sorular yanıtlandırılmalıdır.
Farklı duş sistemleri: Var olan duş sistemi mi kullanılmalı yoksa yeni sistemli (geniş başlıklı, yağmur taneli, tazyiki vb. seçenekler) duş başlığı mı olmalıdır.
Doğal taş kullanımı: Doğal taş kullanımı tercih edilmesinin nedenlerinden bir tanesi de ıslak zeminden rahatsız olunmasıdır. Doğal taşlar dayanıklıdır ve ıslaklık hissi yaratmaz.
Buna alternatif olarak dayanıklı ahşap zemin de tercih edilebilir. Tamamen kişilerin tercihi doğrultusunda zemin seçimi yapılmalıdır.
Banyo Yenileme İşlemi
Banyo yenileme işleminde sadece dış görünüş, estetiklik önemli değildir. Bunun dışında iç tesisat işlemleri de titizlikle yapılmalıdır. Bunlar arasında şunları sıralayabiliriz:
Elektrik tesisatının (eskimiş ise) yenilenmesi, değiştirilmesi,
Su tesisatlarının (eskidiği düşünülerek) yenilenmesi, değiştirilmesi,
Duvar detayları (değişim yapılacak duvar boya ise boyaların kazınması, fayans ise fayansların sökülmesi vb.)
Zemin fayans ise fayansların sökülmesi, beton ise eğim hesaplanarak betonun düzgünleştirilmesi,
Hafriyatın alandan uzaklaştırılması (Çuvallar, kutular vb. yardımı ile banyo dışına çıkarılıp temiz bir alanda işe başlamak)
Öncelikli olarak fayanslar kırılır. Ardından tesisat ve elektrik işlemleri değişir ve yenilenir.
Zemine tefsiye şapın atılması ile işleme devam edilmesi,
Banyo tavanı ve zeminine (isteğe bağlı olarak değişebilir) izolasyon yapılması,
Değişen elektrik, su, doğalgaz vb. tesisatın işlemleri bittikten sonra son kontrollerin yapılması,
Duvarlara yerleştirilecek olan malzemenin ( boya yapılmayacaksa) istenilen şekilde yerleştirilmesi. Aynı zamanda zemine dökülen şapın ardından fayansların da yerleştirilmesi,
Son dönemlerde çokça tercih edilen asma tavanın (metal asma tavan) yapılması,
Banyo dolabı, duş ve duşa kabın (kullanıldı ise) lavabo (var ise) sabitleştirilmesi, banyo bataryalarının kurulumu,
Sıradaki klozet ve sifon kurulumudur. Sifonların gömme mi klasik mi olmasına bağlı olarak gerekli işlemler yapılır. (Tesisatın düzeni, gizlenmesi, yeni süzgeçlerin takılması vb.)
Son aşamalara gelindiğinde ise tavan ve duvarların aydınlatması (spot ışıklar vb.) yapılması,
Kapı eşiği, kapı kolları, derz takılması gibi son dokunuşların yapılması,
Banyo tadilatı / yenilenme böylece tamamlanmış olur.
Banyo Yenileme İşleminde Bütçe
Banyo yenileme işleri için gerekli maliyet hesaplamaları şunlara göre yapılmalıdır:
Eski fayansların kırılması (var ise) zemin ve duvarlar dahil.
Elektrik, su tesisatının komple çıkarılması ve yeniden döşenmesi.
Fayans döşenmesi ve fayans malzemeleri.
Duşa kabin yapılması, duşa kabin malzemeleri.
Klozet yapımı ve malzemeleri.
Tavan metal asma (isteğe bağlı) yapılması.
Banyo için menfez takılması.
Duş sisteminin (isteğe bağlı şekilde özellikli) seçilip alınması.
Banyo dolabı, rafı vb. (isteğe bağlı) malzemeleri ve yapımı, gibi durumlar göz önünde bulundurularak ortalama bir bütçe hesaplaması yapılabilir. Unutulmamalıdır ki maliyeti belirleyen şey kullanılan malzeme ve istenen dekorasyondur. Bu da her bütçe ve eve göre değişiklik gösterir.
Banyo Dekorasyonu Neye Göre Yapılır?
Banyonuzu değiştirmek istiyorsunuz. Kafanızda yeni banyonuz hakkında fikirler var. Peki ama sadece tek bir stile bağlı kalmak doğru mu? Her evin planı birbirinden farklıdır. Kimi banyolar çok ferah kimisi oldukça küçüktür. Değişim yaparken kendinize ya da işin uzmanlarına şunları sormalısınız:.
Evimizde hijyenik olması gereken öncelikli yerlerden biri banyodur. Suyla bolca temas halinde olan bir mekan olduğundan, seçtiğiniz eşyalar zamanla bozulmaya ve eskimeye açık olur. Duş sistemleri, banyo mobilyaları zamana yenik düşerek bozulup eskiyebilir. Yıllar içerisinde de tadilat gerekir. Tadilat yaptıracaksanız, sonrasında beğendiğiniz birkaç banyo dekorasyon fikrini de kullanarak, yepyeni bir banyo yaratabilirsiniz
Akşam eve geldiğinizde günün tüm yorgunluğunu atmak için güzel bir banyoda vakit geçirmek çoğumuzun arzusu.
Günün yorgunluğunu attığımız, keyifli dakikalar geçirdiğimiz, rahatladığımız banyolarımızın daha güzel olmasını, içeriye girdiğimizde kasvetli bir ortamdan çok, ferahlatıcı ve güzel dekora edilmiş bir ortam olmasını hepimiz dileriz.
Kişisel temizlik ve bakım noktası olarak kullanılan banyolar, özellikle son dönemde yenilenmiş ve ortaya mükemmel görüntüler çıkmıştır. Eğer siz de evinizde bu tür bir tadilat planlaması yapmak istiyorsanız, işinde başarılı olan bir firmayı seçmelisiniz. Anahtar teslim banyo tadilatı dekorasyonu ile birlikte yenilenmiş mekânlarınız, temizlik ve bakım için size çok büyük avantajlar sağlayacaktır.
Yenileme işlemini gerçekleştirmeden önce hiç kuşku yok ki güvenilir bir ekibin planlaması burada çok büyük önem taşımaktadır. Keşif ekibi, hem değerlendirme hem de fiyatlandırma konusunda gerekli adımları atarak bu konuda size yardımcı olmak durumundadır.
Banyo Tadilatı Dekorasyon Planlama
Öncelikli olarak gerekli malzemeler ve gerekli çalışmalar bu aşamada gözden geçirilir. Kullanılacak malzemeler belirlendiği gibi, verimli alan kullanımı ve muazzam tasarım konusunda iyi bir altyapı çalışması burada gerçekleşir. Yapılan planlama ve anlaşma ile birlikte bir sonraki aşamaya geçilir.
Banyo Tadilatı Ve Dekorasyon Uygulama İşleri
Planlaması yapılmış işler uygulamaya geçilirken buradaki aşamaları dikkatlice takip etmek gerekmektedir. Öncelikli olarak belli bir sıralama oluşur ve bu sıralamaya uygun bir şekilde işlemler gerçekleşir.
Gelin, bu sıralamayı birlikte yakından takip edelim;
Banyo fayans modelleri döşeme işlemi
Banyoda bulunan tesisat düzenleme çalışmaları
Banyo dolabı ve diğer unsurların yerleştirilmesi
Duşakabin montaj
Banyo dekorasyonu
Düzenli ve güvenli bir planlama ile birlikte burada gerçekleşen hizmetler, müşteriler için kaliteyi ve firma için önemli bir beklenti karşılamayı göstermektedir. İletişim kurup güvenilir firma hassasiyetinden faydalandığınız sürece, banyo tadilatı dekorasyonu konusunda en güvenilir hizmeti bizden hemen talep etmeye başlayabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz hizmet potansiyeli ve yerine getirdiğimiz çalışmalarla birlikte, bu konuda sizin için ayrıcalık ve avantaj oluşturmaya devam ediyoruz.
Banyo Tadilatı Dekorasyonu Fiyatları
Fiyatlar konusunda henüz işe başlamadan anlaşma yapmak önemlidir. Bununla birlikte uygun teklifler ile karşınıza çıkmış olan firmamız, hem avantajlı seçenekler hem de uygun fiyatlar konusunda sizin için her zaman iyi bir sonuç ortaya koymuştur. Yapılan değerlendirme ve ortaya çıkan sonuçlar ile beraber, fiyatlar konusunda size uygun çözümlerin kendini gösterdiğini buradan belirtmek isteriz. Size uygun fiyat ve müşterilerin tamamını ilgilendiren konularda, avantajlı seçenek için firmamız her zaman üzerine düşen görev ve sorumlulukları çok iyi bilmektedir.

Mutfak Tadilatı

Gelişen teknoloji ve mimarı anlayışı mutfakları artık sadece yemeklerin pişirildiği alanlar olmaktan çıkarmış; mutfaklar artık evlerdeki gündelik hayatımızın merkezine oturan mekanlar haline gelmiş durumdadır. Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri olan mutfakların tasarımı ve kullanım kolaylığı ve şıklığıyla kişiye özel çalışmalar yapılmaktadır. Alışkanlıklarınız ve yaşam tarzınız dikkate alınarak yapılan akıllı tasarım ve uygulamalar, Mutfak Dekorasyonunda mesafeleri kısaltır, mekanın boyutu ne olursa olsun maximum düzeyde fayda sağlar.
Yaşam mekânlarının belki de en kullanışlı alanıdır mutfaklar. Özellikle bayanların mutfak hassasiyeti herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Geniş, düzgün planlamalı ve kullanışlı bir mutfak, herkesin ortak isteği olabilir. Hayat standardını ve yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız, tadilat konusunda işe mutfaklardan başlamak gerçekten çok önemli olacaktır. Vaktinizin büyük bir bölümünü geçirdiğiniz mutfak, gerçekten yeni ve hoş modeller ile birlikte daha çekici bir yapı oluşturmak durumundadır.
Mutfak Tadilat Planlaması
Mutfak tadilatı için öncelikli olarak iyi bir planlama ve keşif görevi gerekiyor. Keşif ekibimiz gerekli detayları yerinde inceliyor ve çalışma programı hazırlıyor. Mutfak boyutları ve yapılabilecek çalışmalar bu aşamada gözden geçiriliyor. Uygun teklifler ile birlikte karşınıza çıkan uzman ekiplerimiz, bu aşamayı bu şekilde geçiyor.
Mutfak Tadilat Uygulaması
Öncelikli olarak burada yapılan çalışmalar sıralı olarak şu şekilde karşınıza çıkmaktadır:
Eski malzemeleri yerinden çıkarıyoruz ve hafriyatı ortadan kaldırıyoruz.
Sıhhi tesisat ve elektrik tesisat çalışmaları,
Fayans, cam ve parlak mozaik dekor malzeme seçimi ve uygulamaları,
Aydınlatma malzeme seçimi ve uygulamaları,
Batarya modelleri,
Çalışmayı tamamladıktan sonra mutfağınızı pırıl pırıl hale getirip size teslim ediyoruz.
Bizim İçin Müşteri Memnuniyeti Çok Önemli
Gördüğünüz gibi planlamalı olarak düzgün bir şekilde çalışan ekiplerimiz, kusursuz bir mutfak tadilatı için size gereken imkânı sağlamaktadır. Gerçekleşen mutfak tadilatı dekorasyonu buradaki planlı çalışmanın bir karşılığıdır. Uygun fiyat teklifleri ile birlikte kaliteli bir tadilat için bizden gereken yardımı alabilirsiniz. Düzenli çalışan ve farklı şekilde örneklerle size hizmet sunan firmamız, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak potansiyeli göstermektedir. Referansını giderek daha güçlü hale getiren şirketimiz, müşteri yorumlarından ders alıyor ve kendini yenilemeye aynı zamanda geliştirmeye devam ediyor. Yaşanılası ortam yaratma konusunda çok başarılı projeler üstlenmiş olan firmamız, tasarım ve uygulamalarla birlikte size bu konuda kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.