HAKKIMIZDA

KATEV YAPI, iki İnşaat Mühendisi arkadaşın bir araya gelerek kurmuş olduğu bir kuruluş olup; Yapı Sektöründe yapmış olduğu konut projeleri ile sektöründe kendini ispatlamıştır. Sahip olduğu güçlü mühendislik bilgi altyapısı ve tecrübesi ile Tadilat&Dekorasyon Uygulamalarında da öne çıkan hizmetlerine devam etmektedir.

KATEV Yapı, günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı tadilat projelerinde sektöründe örnek bir firmadır. KATEV YAPI özellikle tadilat dekorasyon alanları konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız kurulduğu günden bu yana inşaat taahhüt işleri, kat karşılığı inşaat, dekorasyon ve tadilat işleri, çevre düzenleme işleri, ısı, ses, su yalıtımı işleri, bina güçlendirme işleri vb. alanlarda uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyumlu, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır. İnandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

VİZYONUMUZ

Güven
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite
KATEV YAPI projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. KATEV YAPI standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

Mükemmellik
KATEV YAPI bilir ki; sektörün yapı taşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası KATEV YAPI için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

MİSYONUMUZ

Tadilat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren KATEV YAPI misyonu insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir.

Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştirebileceklerimizin teminatıdır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…